parallax background


درباره آی پی سنتر

استفاده از تکنولوژی و فن آوریهای نوین جهت تلاش برای زندگی راحتتر دغدغه بشر امروزی است و دغدغه مجموعه آی پی سنتر فراهم کردن شرایطی جهت استفاده هر ایرانی از این تکنولوژی و فن آوریهاست که ما آنرا حق مسلم ایرانیان می دانیم. آی پی سنتر، سالهاست که در زمینه ارائه خدمات علمي و فنی و پشتیبانی مربوط به کامپیوترهای شخصی، سرورها و كامپيوترهاي حرفه اي پیشرو بوده است. از جمله اقدامات صورت گرفته توسط اين مجموعه:

نظارت و حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم درسرویس دهی به مشتریان

پشتیبانی و گارانتی كالاهاي فروخته شده و کامپیوترهای تولیدي اين مجموعه

راه اندازی گروه مشاوره و فنی ، جهت کمک به همکاران و اجرای برنامه ها

تهیه و تنظیم مستندات مورد نیاز جهت صدور صورتحساب برای مشتریان

چرا آی پی سنتر


فروشگاه آی پی سنتر، فعال در زمینه تجارت الکترونیکی تجهیزات شبکه، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی های هوشمند، قطعات سخت افزاری، شبکه و... در ارایه خدمات نوین و برتر در راستای احترام و رعایت حقوق مصرف کننده میباشد. بنابراین شما با توجه به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، به آی پی سنتر نیاز دارید، به آن اعتماد دارید و نیازی نیست که بیش از این به جستجو ادامه دهید و منتظر بمانید...

قیمت

قیمتهای ما مناسب و غیر قابل رقابت است، زیرا کالاها مستقیماً از تولیدکنندگان و نمایندگی های معتبر به صورت عمده و یکجا خریداری شده که دلیل آن قدرت خرید بسیار بالای آی پی سنتر میباشد.


گستردگی محصولات

آی پی سنتر یک توزیع کننده مستقیم و بدون واسطه است، زیرا تمام برندهای مشهور را برای فروش عرضه میکند و بیش از 2 هزار محصول را در اختیار دارد.


در دسترس بودن

در انبار آی پی سنتر تمام کالاهایی که در لیست قیمت قرار دارند ،موجود است، بنابراین کالاهای ما همواره در دسترس می باشند.


بخش خدمات مشتریان


بصرفه جویی در تدارکات

با توجه به ارتباط این فروشگاه با کلیه واحدها به عنوان ارائه دهنده کالا به صورت "از تولید به مصرف"، شبکه تدارکاتی خاص خود را دارد، بدین معنی که شما می توانید صرفه جویی ریالی و زمانی را در مراحل مختلف از جمله حمل و نقل، پرداخت پول، بسته بندی، دریافت کالا و... داشته باشید، بعلاوه سفارش کالای ویژه و خاص از برند های مختلف و مورد علاقه شما را نیز دریافت و پس از بررسی بازار نتیجه را به شما اعلام مینماید.


تخفیف ها

برای استفاده از تخفیف ها و همچنین برای خرید عمده کالاها با واحد فروش، ارتباط برقرار نمائید. در این واحد بخش فروش شهرستان، فروش همکاران دارای شرایط تخفیف منحصر به فردی می باشد.


ضمانت

بنیازی نیست که شما ریسک خرید از بازار سیاه را بپذیرید، اکثر قطعات خریداری شده از آی پی سنتر دارای ضمانتنامه رسمی می باشد که خدمات آن توسط واحد گارانتی آی پی سنتر ارائه میگردد. تضمین شهر فافا قطعات اصلی را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید. از مشاوره خرید و خدمات پس از فروش (نصب، آموزش و راه اندازی) بهره مند شوید. از مشاوره فنی و رایگان متخصصین آی پی سنتر استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در سیستم، آن را مرجوع نمایید.

به آی پی سنتر ملحق شوید

اکنون بیش از هزاران مشتری فعال در تمام نقاط کشور ایران از خدمات ارائه شده آی پی سنتر بهره می برند، ما مشتاقانه شما را نیز دعوت می کنیم که یکی از مشتریان این مجموعه شوید و از خدمات ویژه ما لذت ببرید.